Opinie Kul Bud Krzysztof Kulasiński

Walka ze źle usytuowanymi rurami

W nowo zakupionym mieszkaniu mieliśmy dość spory problem z niepraktycznie zamontowanymi rurami. Szczególnie ich obecność utrudniała codzienne funkcjonowanie w kuchni oraz w łazience. Rura przechodząca przez niemal całą szerokość podłogi i do tego na określonej wysokości nie jest niczym korzystnym nawet dla najmniejszego pomieszczenia. Pojawiają się wtedy problemy z właściwym ustawieniem mebli oraz ogólną aranżacją przestrzeni. Dzięki firmie Kul Bud Krzysztof Kulasiński udało się problem załatwić szybko i sprawnie. Rury zostały nie tylko skrócone, ale także przeniesione do samych krawędzi połączeń ścian z podłogą, aby można było dobrze ustawić meble na całej szerokości ścian. Teraz nie ma problemu ze swobodnym przejściem przez kuchnię, a w łazience po przeniesieniu rury i zmodyfikowaniu jej udało się nawet zamontować sporą kabinę prysznicową na całą wysokość pomieszczenia. Z pewnością wiele polskich mieszkań w starych blokach boryka się z nieprawidłowo rozłożonymi rurami. Firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński zdecydowanie za swoje usługi zasługuje na zloty medal! Polecamy z całą odpowiedzialnością!

 

Prostowanie ścian w salonie

Niestety, poprzednia ekipa budowlana pozostawiła po sobie wiele niedociągnięć. Wśród nich najbardziej rażą krzywe ściany. Odkryliśmy to już po przeprowadzce do nowego domu, gdy za nic w świecie nie dało się swobodnie ustawić przy ścianach wybranych mebli. Nie dość, że drogo zapłaciliśmy za murowanie, to jeszcze ktoś musiał spaprać robotę. Na szczęście znaleźliśmy w Internecie ogłoszenie o usługach firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Postanowiliśmy po raz ostatni spróbować, bo sami nie bardzo znamy się na budowlance. Jakież wielkie było nasze zdziwienie, gdy już po niecałym tygodniu okazało się, że wszystkie krzywe ściany w naszym domu zostały prawidłowo wykończone. Teraz są proste, a ustawione przy nich meble nie chwieją się. Fachowcy z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński spisali się znakomicie! Rzadko spotyka się w tej branży tak wykwalifikowanych specjalistów. Mamy nadzieję, że i inni skorzystają z usług firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Nie dość, że praca szybko wykonana, to jeszcze cena za usługi bardzo przystępna. Z tą firmą można naprawić każdy błąd nierzetelnych budowlańców!

 

Montowanie urządzeń sanitarnych

Wykończenie kuchni, łazienki wraz z montażem urządzeń sanitarnych wymaga sprawnej i zdecydowanej ręki. Mimo że jestem facetem, nie bardzo mam doświadczenie i nie garnę się do robót ręcznych i wymagających w dodatku sprawności manualnych. W kawalerce, którą dostałem od rodziców, trzeba było wykończyć kuchnię oraz łazienkę, a do tego umocować zlewy, zamontować wannę oraz umywalkę wraz z toaletą. Nie znam się na tym zupełnie. Ograniczyłem się jedynie do zakupu niezbędnych urządzeń sanitarnych. Zupełnym przypadkiem natrafiłem na ogłoszenie firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński w sprawie pomocy takim ludziom jak ja. Odzew był natychmiastowy i już w ciągu kilku dni mogłem zacząć się cieszyć efektownie wykończoną kuchnią oraz łazienką na najwyższym, technicznym poziomie. Polecam usługi firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Są niezwykle szybcy w działaniu. Od razu bez gadania zabierają się do roboty, a do tego nie wyciągają z kieszeni zbyt wiele kasy. Wszystko z pełnym profesjonalizmem! Inni mogą tylko brać z nich przykład! Oby tak dalej!

 

Nowa elewacja na murach domu

Już jakiś czas temu z mężem wpadliśmy na pomysł, by gruntownie odnowić elewację naszego domu. Z racji tego, że oboje jesteśmy już w podeszłym wieku, nie możemy wszelkich czynności remontowych wykonywać samodzielnie. Nasze dzieci, owszem, odwiedzają nas, ale są na tyle zapracowane, że przy rodzinnych rozmowach temat remontu zawsze zostawał spychany na bok. Mieliśmy już dość szarego koloru naszego domu, który z czasem zaczął wyglądać jak najbardziej ponury w okolicy! Dzięki pomocy firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński udało nam się odświeżyć elewację nie do poznania! Szarość zastąpił ciepły odcień koloru pomarańczowego, a wokół drzwi oraz okien pojawiły się żółte obramowania! W tak efektownie odświeżonym domu aż chce się mieszkać. Doszło do tego, że znajomi przyjeżdżający do nas po długim czasie pytają z niedowierzaniem: „To na pewno Wasz dom?” Firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński dzięki ciekawym pomysłom oraz talentowi ludzi z każdego niepozornego domku może uczynić prawdziwe dzieło sztuki, od którego nie można oderwać oczu!

 

Demontaż starego ganku

Przez lata w naszym domu funkcjonował skromny ganek z konstrukcji drewnianej. Z przyjemnością korzystaliśmy z niego w czasie słonecznego lata. Czas sprawił jednak, że zaczął niszczeć, aż w końcu nie było już dla niego ratunku. Zdecydowaliśmy się go usunąć, by po pewnym czasie zastąpić zupełnie nowym, stabilniejszym, bo murowanym. Zdecydowaliśmy się, by stary ganek zdemontowała firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński, ponieważ ma ona wiele pozytywnych opinii wśród naszych znajomych. Nie pomyliliśmy się, wystarczyło zaledwie kilka godzin, by zniknął brzydki i wysłużony ganek. Prace przebiegały szybko i z ogromną dbałością, aby nic z konstrukcji naszego domu nie ucierpiało. Takiej precyzji w działaniu można tylko pogratulować! W niedługim czasie będziemy szykowali się do tworzenia nowego ganku, tym razem z elementów murowanych. Oczywiście, wiemy już, komu powierzyć to zadanie! Firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński pod względem oceny pracy zasługuje na najwyższe uznanie! Ludzie tam pracujący mają złote ręce do wszelkich działań remontowych!